CRM Yazılım Yazılım Geliştirme ve Programlama

CRM Yazılımı ile Kolay Müşteri İlişkileriniz Olsun

CRM nedir ? Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) , şirketinizin müşterilerle ve potansiyel müşterilerle olan tüm ilişkilerini ve etkileşimlerini yönetmek için kullanılan bir teknolojidir. Amaç basit: İşletmenizi büyütmek için iş ilişkilerini geliştirin. Bir CRM sistemi, şirketlerin müşterilere bağlı kalmasına, süreçleri düzene koymasına ve karlılığı artırmasına yardımcı olur.

İnsanlar CRM hakkında konuştuklarında, genellikle iletişim yönetimi, satış yönetimi, temsilci üretkenliği ve daha fazlasına yardımcı olan bir araç olan CRM sistemine atıfta bulunurlar. CRM araçları artık pazarlama , satış , dijital ticaret ve müşteri hizmetleri etkileşimlerini kapsayan tüm müşteri yaşam döngüsü boyunca müşteri ilişkilerini yönetmek için kullanılabilir .

Bir CRM çözümü, yeni müşteriler bulma, işlerini kazanma ve ilişki boyunca destek ve ek hizmetler sağlama dahil olmak üzere yaşam döngünüz boyunca kuruluşunuzun bireysel kişilerle – müşteriler, hizmet kullanıcıları, meslektaşlar veya tedarikçiler dahil – ilişkilerine odaklanmanıza yardımcı olur.

GD-Business CRM Yazılımı ile Kolay Müşteri İlişkileriniz Olsun

GD-Business CRM, hemen hemen her şirket, serbest meslek sahibi veya diğer birçok kullanım için mükemmel bir uyum sağlayan, kendi kendine barındırılan Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımıdır. Temiz ve modern tasarımıyla GD-Business CRM, müşterilerinize daha profesyonel görünmenize ve aynı zamanda iş performansını artırmanıza yardımcı olabilir.

Müşterileri yönetmek önemlidir ve GD-Business CRM birkaç şekilde yardımcı olur:

Güçlü Proje Yönetimi Özelliği ile projeleri yönetin ve faturalandırın.
Görevleri birçok GD-Business CRM özelliğine bağlayın ve düzenli kalın.
Profesyonel, harika görünen tahminler ve faturalar oluşturun.
Biletleri otomatik içe aktarma özelliğine sahip güçlü destek sistemi.
Görevler için harcanan zamanı izleyin ve müşterilerinizi faturalandırın. Göreve birden fazla personel atama ve atanan personel başına zamanlayıcıyı izleme yeteneği.
Personel proje üyesi olmasa bile görev takipçileri ekleyin. Personel, projeye erişmeden görev ilerlemesini takip edebilecektir.
Potansiyel müşterileri tek bir yerde takip edin ve ilerlemelerini kolayca takip edin. Potansiyel müşterileri e-postadan otomatik olarak içe aktarma, not ekleme, teklif oluşturma yeteneği. Potansiyel müşterilerinizi aşamalar halinde düzenleyin ve sürükle ve bırak ile kolayca aşamaları değiştirin.
Olası satışlar veya müşteriler için güzel görünen teklifler oluşturun ve satışları artırın.
Şirket / proje giderlerinizi kaydeder ve müşterilerinize faturalama ve otomatik olarak faturaya dönüştürme imkanına sahiptir.
Güçlü CRM ile müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.
Yerleşik Anketler aracılığıyla müşteri elde tutma oranını artırın.
Satış hedeflerini göz önünde bulundurmak için Hedef İzleme özelliğini kullanın.
Personel üyeleriniz ve müşterileriniz için duyurular oluşturun.
Mevcut ve gelecekteki satışları kilitlemek için Sözleşmeler özelliğini kullanın.
Özel alanlar, müşteriler, potansiyel müşteriler ve daha fazlası için ek bilgi depolayabilir.
Paypal ve Stripe’den farklı para birimlerinde ödeme alın.
Tonlarca yapılandırılabilir seçenek.
Güçlü tema şekillendirme özelliği ile CRM’yi şirketinizin markasına göre şekillendirin.
Yönetici olmayan personelin CRM içinde çalışması ve karşıya yüklemelerini ve dosyalarını organize etmesi için ayrılmış medya klasörü.
Personel izinlerine göre her personel üyesi için harika görünümlü takvim.
Takipler, raporlar, notlar, dosyalar ve daha birçok özellik.
CRM’lerin müşterilere odaklanması gerekir ve GD-Business CRM bunu, entegre bilet sistemi ve müşteri hatırlatıcıları aracılığıyla sorunları hızlı bir şekilde izlemenize ve çözmenize yardımcı olan güçlü bir destek sistemiyle yapar. Kendinize, bir veya daha fazla personele hatırlatıcılar atayın ve tek bir tıklama ile hatırlatıcılar e-posta ve uygulama içi bildirim sistemine gönderilebilir. Bu özellikler ve daha fazlası müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyabilir.

GD-Business CRM, birçok uygulamaya uyacak şekilde tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir. Aşağıdaki özellikler hakkında daha fazlasını sahip olmak için ve GD-Business CRM’nin başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için demoyu deneyin.

DEMO için info@girisimcideveloper.com “CRM Demo İstiyorum” başlıklı e-mail atmanız yeterlidir . Ardından size demo için erişim yetkisi vereceğiz.

Author

Girişimci Developer

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir