CRM Yazılımı

CRM nedir ? Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) , şirketinizin müşterilerle ve potansiyel müşterilerle olan tüm ilişkilerini ve etkileşimlerini yönetmek için kullanılan bir teknolojidir. Amaç basit: İşletmenizi büyütmek için iş ilişkilerini geliştirin. Bir CRM sistemi, şirketlerin müşterilere bağlı kalmasına, süreçleri düzene koymasına ve karlılığı artırmasına yardımcı olur.

İnsanlar CRM hakkında konuştuklarında, genellikle iletişim yönetimi, satış yönetimi, temsilci üretkenliği ve daha fazlasına yardımcı olan bir araç olan CRM sistemine atıfta bulunurlar. CRM araçları artık pazarlama , satış , dijital ticaret ve müşteri hizmetleri etkileşimlerini kapsayan tüm müşteri yaşam döngüsü boyunca müşteri ilişkilerini yönetmek için kullanılabilir .

Bir CRM çözümü, yeni müşteriler bulma, işlerini kazanma ve ilişki boyunca destek ve ek hizmetler sağlama dahil olmak üzere yaşam döngünüz boyunca kuruluşunuzun bireysel kişilerle – müşteriler, hizmet kullanıcıları, meslektaşlar veya tedarikçiler dahil – ilişkilerine odaklanmanıza yardımcı olur.

GD-Business CRM Yazılımı ile Kolay Müşteri İlişkileriniz Olsun

GD-Business CRM, hemen hemen her şirket, serbest meslek sahibi veya diğer birçok kullanım için mükemmel bir uyum sağlayan, kendi kendine barındırılan Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımıdır. Temiz ve modern tasarımıyla GD-Business CRM, müşterilerinize daha profesyonel görünmenize ve aynı zamanda iş performansını artırmanıza yardımcı olabilir.

Müşterileri yönetmek önemlidir ve GD-Business CRM birkaç şekilde yardımcı olur:

Güçlü Proje Yönetimi Özelliği ile projeleri yönetin ve faturalandırın.
Görevleri birçok GD-Business CRM özelliğine bağlayın ve düzenli kalın.
Profesyonel, harika görünen tahminler ve faturalar oluşturun.
Biletleri otomatik içe aktarma özelliğine sahip güçlü destek sistemi.
Görevler için harcanan zamanı izleyin ve müşterilerinizi faturalandırın. Göreve birden fazla personel atama ve atanan personel başına zamanlayıcıyı izleme yeteneği.
Personel proje üyesi olmasa bile görev takipçileri ekleyin. Personel, projeye erişmeden görev ilerlemesini takip edebilecektir.
Potansiyel müşterileri tek bir yerde takip edin ve ilerlemelerini kolayca takip edin. Potansiyel müşterileri e-postadan otomatik olarak içe aktarma, not ekleme, teklif oluşturma yeteneği. Potansiyel müşterilerinizi aşamalar halinde düzenleyin ve sürükle ve bırak ile kolayca aşamaları değiştirin.
Olası satışlar veya müşteriler için güzel görünen teklifler oluşturun ve satışları artırın.
Şirket / proje giderlerinizi kaydeder ve müşterilerinize faturalama ve otomatik olarak faturaya dönüştürme imkanına sahiptir.
Güçlü CRM ile müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.
Yerleşik Anketler aracılığıyla müşteri elde tutma oranını artırın.
Satış hedeflerini göz önünde bulundurmak için Hedef İzleme özelliğini kullanın.
Personel üyeleriniz ve müşterileriniz için duyurular oluşturun.
Mevcut ve gelecekteki satışları kilitlemek için Sözleşmeler özelliğini kullanın.
Özel alanlar, müşteriler, potansiyel müşteriler ve daha fazlası için ek bilgi depolayabilir.
Paypal ve Stripe’den farklı para birimlerinde ödeme alın.
Tonlarca yapılandırılabilir seçenek.
Güçlü tema şekillendirme özelliği ile CRM’yi şirketinizin markasına göre şekillendirin.
Yönetici olmayan personelin CRM içinde çalışması ve karşıya yüklemelerini ve dosyalarını organize etmesi için ayrılmış medya klasörü.
Personel izinlerine göre her personel üyesi için harika görünümlü takvim.
Takipler, raporlar, notlar, dosyalar ve daha birçok özellik.
CRM’lerin müşterilere odaklanması gerekir ve GD-Business CRM bunu, entegre bilet sistemi ve müşteri hatırlatıcıları aracılığıyla sorunları hızlı bir şekilde izlemenize ve çözmenize yardımcı olan güçlü bir destek sistemiyle yapar. Kendinize, bir veya daha fazla personele hatırlatıcılar atayın ve tek bir tıklama ile hatırlatıcılar e-posta ve uygulama içi bildirim sistemine gönderilebilir. Bu özellikler ve daha fazlası müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyabilir.

GD-Business CRM, birçok uygulamaya uyacak şekilde tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir. Aşağıdaki özellikler hakkında daha fazlasını sahip olmak için ve GD-Business CRM’nin başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için demoyu deneyin.

DEMO için info@girisimcideveloper.com “CRM Demo İstiyorum” başlıklı e-mail atmanız yeterlidir . Ardından size demo için erişim yetkisi vereceğiz.

Detaylı Özellikler

 • Müşteriler

Müşterilerinizi ve kişilerini kolayca yönetin, müşterileriniz için birden çok kişi oluşturun ve uygun izinleri ayarlayın. Müşteriler alanı, yönetici alanından tamamen ayrılmıştır. Müşteriler, şirketinize ait tüm finansal verilerin net bir şekilde sunulduğu kendi müşteri portalına sahiptir.

 • Faturalar

GD-Business, faturalarınızı, öğelerinizi takip etmenizi ve raporlar oluşturmanızı sağlar. Daha önce ayarlanmış müşteri para birimi tarafından birden fazla para birimi kullanılarak yeni para birimleri eklenmesine izin verilir. Ürüne göre farklı vergi içeren fatura.

 • Yinelenen Faturalar

Yinelenen fatura için belirtilen süreye göre, parmağınızı kaldırmadan otomatik olarak yeniden oluşturulacak yinelenen faturalar oluşturun. Dönem süresi günler, haftalar, aylar veya yıllar olabilir.

 • Yinelenen Giderler

Yinelenen giderler yaratmak. Yinelenen bir harcama ayarlayın ve belirtilen süreden sonra gider otomatik olarak yeniden oluşturulur. Dönem süresi günler, haftalar, aylar veya yıllar olabilir

 • Tahminler

Bir dakika içinde tahmin oluşturun, müşterilerinize gönderin ve kabul etmeyi bekleyin, sonraki eylemleriniz için daha iyi organizasyon için notlar ekleyin, hatırlatıcılar oluşturun. Müşteri kabul ettikten sonra tahmini faturaya otomatik dönüştürme yeteneği.

 • Teklifler

Olası satışlar veya müşteriler için güzel görünen teklifler oluşturun ve satışları artırın. Teklif kabul edildiğinde / reddedildiğinde bildirim alın ve teklifi kabul ettikten sonra müşterinize otomatik olarak teşekkür e-postası gönderin. Mevcut X günden önce teklif gecikmesi bildirimi.

 • Online Ödemeler

Paypal, Stripe, Mollie, Authorize.net, 2Checkout, PayU Money ve Braintree’den ödeme alın, çoğu ülkede kullanılabilen ödeme ağ geçitlerini uyguladık.

 • Projeler

Her personel üyesi için projeleri yönetin ve projede harcanan zamanı takip edin. Proje masraflarını ve faturaları kaydedin ve müşterilerinizi daha hızlı faturalandırın. Her proje ve personel için Profesyonel Gantt Şeması dahildir.

 • Kilometre taşları

Projeler için kilometre taşları oluşturun ve kilometre taşına göre harcanan zamanı takip edin. Görevleri kilometre taşları arasında Sürükle ve Bırak yeteneği.

 • Olası satışlar

Potansiyel müşteriler veya potansiyel müşteriler, herhangi bir şirketin gerçekten önemli bir parçasıdır. Her şirket her gün yeni potansiyel müşteriler edinmeye çalışıyor. Potansiyel bir müşterinin sizin şirketinizin hizmet verdiği belirli bir hizmeti araması ve istemesi çok kötü bir durumdur ve bazen bu unutulur. GD-Business CRM ile potansiyel müşterilerinizi asla unutmayacaksınız ve hepsini tek bir yerden yönetebileceksiniz. Potansiyel müşterileri tek bir yerde takip edin ve ilerlemelerini kolayca takip edin. Potansiyel müşterileri e-postadan otomatik olarak içe aktarma, not ekleme, teklif oluşturma yeteneği. Potansiyel müşterilerinizi aşamalar halinde düzenleyin ve sürükle ve bırak ile kolayca aşamaları değiştirin. Potansiyel müşterileri e-postalardan ve web’den potansiyel müşteri formlarına otomatik olarak içe aktarma, potansiyel müşterileri .CSV dosyasından içe aktarma yeteneği.

 • Web’den Potansiyel Müşteri Formlarına

Formları yönlendirmek ve açılış sayfanıza veya web sitenize enjekte etmek için sınırsız web oluşturun. Bu özellik, müşteri adaylarını formdan GD-Business CRM’ye aktarmanıza olanak tanır. Potansiyel müşterilerin bilgilerini toplamak için formları yönlendirmek için web’i kullanın, doğrudan web sitenizden teklif istemelerine izin verin.

 • Sözleşmeler

Müşterilerinize göre yeni sözleşmeler ekleyebilirsiniz. Sözleşme eklemek çok basittir, başlangıç ​​tarihi ve bitiş tarihi ayarlayabilir ve tüm şirket sözleşmelerinizi tek bir yerde net bir şekilde görebilirsiniz. Artık masa belgelerinizde arama yapmanıza gerek kalmayacak. PDF sözleşmeleri oluşturun ve GD-Business CRM’den müşterilerinize gönderin. Sözleşme süresi geçmiş hatırlatıcılar mevcut.

 • Ticketler

Otomatik yanıt, özel çağrı personeli notları, çağrı atamaları, ekler, önceden tanımlanmış çağrı yanıtları, bilgi tabanı ekleme bağlantısı, çağrı öncelikleri, çağrı durumları içeren harika destek çağrı sistemi. E-posta Yönlendiricisi / IMAP yöntemi aracılığıyla biletlerin otomatik olarak içe aktarılması özelliği dahildir. Müşteri portalına erişmeden müşterinizin e-posta yoluyla yanıt vermesine ve yeni destek talepleri oluşturmasına izin verin.

 • Bölümler

Personelinizi belirli departmanlara atayın ve departman e-postasıyla biletleri otomatik olarak içe aktarın.

 • Özel Alanlar

Özel alanlar, müşteriler, potansiyel müşteriler, biletler, faturalar, şirketler, tahminler ve daha fazlası için ekstra bilgi depolayabilir.

 • Personel Hatırlatmaları

E-posta ve yerleşik olarak bildirimde bulunabilen personel için personel hatırlatıcıları ayarlayın. Önemli özellikler için hatırlatıcılar mevcuttur.

 • Kodlama olmadan Tema Şekillendirme

Güçlü tema şekillendirme özelliği ile CRM’yi şirketinizin markasına göre şekillendirin. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyması için custom.css oluşturun ve kendi stillerinizi ekleyin.

 • Etkinlikler

Özel veya genel etkinlikler oluşturun. Yerleşik bir etkinlik geldiğinde bildirim alın ve e-posta gönderin.

Yönetici menüsünü kolayca yeniden düzenleyin

Yönetici ana menüsünü ve kurulum menüsünü birkaç saniye içinde yeniden düzenleyebilirsiniz, yalnızca yönetici alanınızda oturum açmanız yeterlidir. Kodlamaya gerek yoktur. İhtiyaçlarınıza uygun simgeler ekleyin / kaldırın.

 • E-posta Şablonları

Metin düzenleyiciden önceden tanımlanmış e-posta şablonlarını kurun. Mevcut alanları birleştirin ve çoklu dil seçenekleri mevcuttur.

 • Personel Rolleri ve İzinleri

Personele ne yapıp ne yapamayacağına dair belirli izinler verebilirsiniz. Her personel için rol izinleri geçersiz kılınabilir.

 • Hedef Takibi

Hedefleri belirleyin ve başarıları izleyin. Satış hedeflerini göz önünde bulundurmak için Hedef İzleme özelliğini kullanın.

 • Kişisel Yapılacaklar

Her personel üyesinin kendi kişisel yapılacaklar panosu olabilir, bu da personel üyenizin işlerini kolayca organize etmesine olanak tanır.

 • Personel

Tüm personelinizi tek bir yerden yönetin.

 • Şirket Haber Akışı

Harika şirket etkinliklerini paylaşın, belgeler yükleyin, çalışanlarla kolay iletişim kurun.

 • Personel Görevleri

Birden çok çalışana görev atayın, görev takipçileri ekleyin, izin verilen görev yorumları, görev ekleri. Görevleri birçok GD-Business CRM özelliğine bağlayın ve düzenli kalın.

 • Yinelenen Görevler

Belirli bir süre için otomatik olarak oluşturulacak görevler oluşturun.

 • Anketler

Tek bir tıklama ile anketler oluşturun. Personele, müşteri adaylarına, müşterilere veya manuel olarak oluşturulan posta listelerine gönderin. Yerleşik Anketler aracılığıyla müşteri elde tutma oranını artırın.

 • Raporlar

Raporlar
Satış
giderler Rapor
müşteri tarafından Raporlar
Özel tarih seçici
Teklifleri Dönüşümler
(makale müşterilerine yararlıdır olursa parkur, oy sayısına göre metni iyileştirmek) Bilgi tabanı makaleleri

 • Bilgi tabanı

Metin düzenleyiciden bilgi bankası makaleleri ekleyin. “Bu makaleyi yararlı buldunuz mu?” müşteri alanına dahil edilen oy.

 • Medya kütüphanesi

Dosyaları medya kitaplığına yükleyin. Yönetici olmayan her personelin dosya yüklemek için kendi klasörü vardır.

 • Otomatik Yedekleme Veritabanı

Önemli verilerinizin kaybolmasını önlemek için her X günde bir otomatik yedekleme veritabanını kurun.

 • Hassas veriler şifrelenir

GD-Business CRM, veritabanındaki tüm hassas verileri benzersiz şifreleme anahtarıyla şifreler. E-posta şifreleri, api anahtarları, api şifreleri vb. Üzerinde gerçekleştirilen şifreleme.

 • Sunucu Tarafı Veri Tabloları

GD-Business CRM, büyük veritabanlarını mükemmel şekilde işlemek için sunucu tarafı veri tablolarını kullanıyor.

 • Duyarlı

GD-Business tamamen duyarlıdır. Verilerinize mobilden veya tabletten kolayca erişebilirsiniz.

 • Google reCaptcha

Google reCaptcha yönetici girişi, müşteri girişi ve müşteri kayıt alanı için mevcuttur.

 • Eylem Kancaları

Çekirdek dosyaların düzenlenmesini önlemek için bazı önemli işlevler için eylem kancaları oluşturduk. İhtiyaçlarınıza göre başka bir eylem kancası eklememizi istiyorsanız bize bir e-posta gönderin.

 • Etkinlik Günlüğü

Tüm personel faaliyetlerini takip edin. Yeni öğeler ekleme, oluşturma, silme.

 • Esneklik

GD-Business CRM gerçekten esnektir, GD-Business CRM’yi şirket ihtiyaçlarınıza uygun hale getirecek seçenekleri ekledik. Daha ileri düzey kullanıcılar için dil metninin üzerine yazma , istediğiniz stilleri değiştirmek için özel CSS dosyası içeren yüzlerce seçenek, yükseltme yaparken endişelenmenize gerek kalmadan VIEW / HTML dosyalarını düzenleyin ve hatta eylem kancaları .

 • Üçüncü Taraf Modülleri
  GD-Business CRM Çalışan Sohbeti
  Randevu Al – GD-Business CRM Randevuları
  GD-Business CRM Light Teması
  GD-Business CRM Koyu Teması
  GD-Business CRM için Paystack Ödeme Ağ Geçidi
  GD-Business CRM Email Builder’ı Sürükle ve Bırak
  GD-Business CRM için REST API
  GD-Business CRM için SendinBlue SMS Bildirim Modülü

// Her konuda 7/24 burada sizlere destek sağlıyoruz !

YARDIMA MI İHTİYAÇ VAR